جُفت شیش اوردین!!!

آغاز جشنواره ۶+۶ فروش طلا
+
قرعه‌کشی ماهانه گردنبند طلا

٪۶ از اجرت ساختش زدیم فقط برای شما

اجرت ساخت طلاهای کاکامی مناسب هستن اما از امروز به مدت محدود با ۶ درصد کاهش نیز مواجه شدن و دیگه الان وقت خرید طلا رسیده برای شما!

٪۶ از سود فروشش زدیم فقط برای شما

کاکامی اجازه دارد تا ۷ درصد سود روی فاکتورهای طلا اعمال کند اما برای مدتی محدود از میزان سودش ۶ درصد کم می‌کند برای رفاه حال شما!

٪۶ از سود فروشش زدیم فقط برای شما

کاکامی اجازه دارد تا ۷ درصد سود روی فاکتورهای طلا اعمال کند اما برای مدتی محدود از میزان سودش ۶ درصد کم می‌کند برای رفاه حال شما!

شرایط جشنواره

  • جشنواره فروش ویژه کاکامی با عنوان «جُفت شیش اوردین!» با هدف کاهش محسوس قیمت محصولات می‌باشد تا با خیالی آسوده و با بهترین قیمت، خرید کنید.
  • تخفیف‌های باور نکردنی کاکامی واقعــــی است و قیمت‌ها در سایت به صورت لحظه‌ای محاسبه و تخفیف بر روی هر یک اعمال می‌شود.
  • تاریخ انقضای جشنواره کاملا بسته به استقبال شرکت کنندگان این شگفتانه دارد و تا اطلاع ثانوی این جشنواره فعال می‌باشد.
  • ارسال کالا در طول مدت این جشنواره ۱۰۰ درصد رایگان بوده و تمامی سفارشات برای شهر تهران همان روز و برای باقی نقاط ایران عزیز ۴۸ ساعته با بیمه نامه شرکت پست ارسال خواهد شد.
  • به جهت تجارب در برگزاری جشنواره‌های گذشته ممکن است بعضی از کالاها با کمبود موجودی مواجه شوند که در روند ارسال آن دسته از کالاها با خریداران هماهنگی لازم صورت خواهد گرفت.

جایزه بزرگ

به پاس همراهی و شرکت در این جشنواره، گالری طلا کاکامی مسابقه ای را تدارک دیده که به صورت ماهانه انجام خواهد شد و طی هر قرعه کشی به یک نفر یک گردنبند طلا به ارزش ۱۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد.

اما گرفتن جایزه بزرگ یک شرط دارد:
در طول جشنواره میزان مجموع خریدهای شما از کاکامی از ۱۰ میلیون ریال (‌۱ میلیون تومان) بالاتر باشد و هر ۱۰ میلیون ریال یک امتیاز برای شما خواهد داشت.

سوالات متداول

علت تخفیف‌ها چیست؟

گالری طلای کاکامی همواره به دنبال مشتریان وفادار خود بوده و در همه حال به دنبال راهی برای کسب رضایت و جلب اعتماد ایشان بوده و هست، برای همین منظور کاکامی با کم کردن هزینه های تولید و تکیه بر توانایی‌های زیرساختی خود توانست قیمت‌ها را در شرایط بد اقتصادی حاکم بر جامعه، تعدیل کند تا هم مشتریان گرانقدر خریدی ارزان‌تر و بهتری را تجربه کرده و هم کاکامی دامنه بزرگتری از خریداران طلای کاکامی را در حلقه‌ی ناگسستنی دوستی خود با مشتریان خویش داشته باشد برای همیشه❤️

این جشنواره صرفا برای خرید اینترنتی است؟

خیر، این جشنواره همزمان در شعبه تهران-نارمک گالری طلا کاکامی نیز آغاز شده و آنجا هم شگفتانه جفت شیش برقرار است و بی صبرانه مشتاق دیدار شما هستیم

خریدهای قسطی هم شامل جشنواره می‌شوند؟

بله، تمامی خریدهایی که به شکل قسطی (ایران رنتر و ایران خودرو) انجام می‌پذیرند نیز شامل این جشنواره می‌شوند

امتیازها چگونه محاسبه می‌شوند؟

هر یک میلیون تومان خرید در هر ماه، معادل یک امتیاز می‌باشد پس تا می‌توانید امتیاز جمع کنید

نکته ۱: برای مثال چنانچه خرید یا مجموع خرید یک ماه شما ۲/۳۵۰/۰۰۰ تومان باشد، امتیاز شما ۲ محاسبه خواهد شد
نکته ۲: اول هر ماه و با انجام قرعه کشی امتیازات ماه گذشته صفر می‌گردد

نحوه قرعه‌کشی به چه شکل هست؟

قرعه‌کشی به صورت سیستمی در رایانه با استفاده از مجموع امتیازات هر فرد که با کد ملی شناسایی می‌شود، انجام می‌گردد

نتایج قرعه‌کشی ماهانه در سایت کاکامی و صفحه کاکامی در اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد

گالری طلا کاکامی
www.kakami.ir

وب سایت کاکامی

گالری طلا کاکامی
www.kakami.ir

وب سایت کاکامی