کاکامی در الکامپ ۹۷

کاکامی در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ ۹۷

گالری طلای کاکامی همسو با دنیای تکنولوژی در تمامی عرصه‌ها از جمله بازاریابی، فروش و مشتری‌مداری سعی کرده روش فروش و نمایش محصولات خود را با راه حل‌های فناورانه جهت سهولت در خرید برای مشتریان به بهترین شکل پیاده سازی کند و ما اینجاییم که هر روز برای بهتر شدن این پلتفرم فروش برای شما مشتریان عزیز تمامی موانع را برطرف سازیم و نمایشگاهی از زیباترین ساخته ها را در معرض دید شما قرار دهیم.

چرا گالری کاکامی در الکامپ ۹۷ شرکت کرد؟

گالری کاکامی در حال حاضر روی دو پلتفرم جدید برای فروش و نمایش محصولات خود تمرکز کرده است که این دو پلتفرم رابطه تنگاتنگی با تکنولوژی و فناوری اطلاعات دارند به همین جهت گالری کاکامی تحت عنوان اولین استارت‌آپ در زمینه طلا و جواهر در نمایشگاه الکامپ ۹۷ شرکت کرد تا بتواند با شبکه سازی قوی، نخبگان و افراد مستعد را شناسایی و با آن ها همکاری نماید. علاوه بر آن ما به دنیای انبوه مشتریان جدیدی در نمایشگاه برخوردیم که هریک تعدادی ایده کارآمد و قابل عرضه برای ما به ارمغان آوردند و ما از آن ایده ها با کمک صاحبان‌شان برای ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان فروشگاه آنلاین و فیزیکی خود بهره می‌بریم.

دو پلتفرم فناورانه گالری کاکامی چیست؟

کاربران و مشتریان در سایت می‌توانند با ابزارها و طرح‌های موجود در بخش مورد نظر، دستبند و گردنبند خود را آنطور که می‌پسندند سفارشی سازی کنند این درحالی‌ست که مشتری به صورت آنلاین و واقعی محصولی را که قرارست تحویل بگیرید در مرحله سفارشی سازی مشاهده می‌کند و گالری کاکامی آن را در عرض ۲ الی ۴ روز کاری ساخته و تحویل مشتری می‌نماید.

  • اپلیکیشن پرو مجازی زیورآلات با واقعیت افزوده AR

با نصب اپلیکیشن گالری کاکامی و با بهره گیری از تکنولوژی واقعیت افزوده یا Augmented Reality مشتریان گالری کاکامی می‌توانند با دوربین موبایل زیورآلات کاکامی را روی بدن خود پرو و آن‌ها را امتحان کنند.

مصاحبه کلیک با تیم کاکامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *