هدیه فراموش نشدنی

هدیه‌ فراموش نشدی

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید هدیه ‌ای تهیه کنید که تا ابد برای عزیز خود ماندگار باشد و هر بار آن را می‌‌بیند یاد شما بیافتد.
طلا و جواهرات از محصولاتی هستند تاریخ انقضایی برای از بین رفتن ندارند٬ اعتبار و جذابیت دارد و چشم از دیدن آن هرگز خسته نمی‌شود. آن طلایی که هدیه می‌ دهید به شما اعتبار عاطفی می‌ بخشد بنابراین مهم است این هدیه‌ی زیبا را به چه کسی و در چه موقعیتی بدهید.هدیه فراموش نشدنی در یک جشن مانند سالگرد ازدواج با جشن تولد متفاوت است پس این مقاله را انتها بخوانید تا بتوانید هدیه‌ ای را برای عزیزان خویش تهیه کنید که فراموش نشدنی باشد.

مخاطب من کیست؟

باید مخاطب هدیه خود را بشناسید٬ ببینید از چه فرم و محتوا و طرحی خوشش می‌آید و از چه چیزی به شدت بیزار است. این شما را در انتخاب هدیه کمک می‌کند. اگر مخاطب شما در رنگ‌ها خیلی زیاد به یک یا دو رنگ خاص تمایل زیادی دارد سعی کنید هدیه‌ ای با رنگ بندی مورد علاقه وی تهیه کنید.

انگشتر تخت نگین دار
دستبند بافت فیوژن
گردنبند و گوشواره قلب

بسته بندی و آرایش هدیه در موقع تحویل آن نیز از نکاتی است که مخاطب را شگفت زده خواهد کرد٬ در این صورت چنانچه ارزش قیمتی هدیه تان بالا هم نباشد اما ذوق و هنرمندی شما در ارائه کادوی مخاطب را ارضا می‌کند.

حواستان باشد هدیه را قرار است به چه کسی بدهید٬ این سوال را مدام از خودتان بپرسید آیا همسرم از این هدیه خرسند می‌شود؟ آیا این هدیه همانی است که دخترم دوست داشته است؟ آیا مادرم این نوع سبک و طراحی را می‌پسندد؟ وقتی مخاطب خود را بشناسید، جواب این سوال‌ها بسیار روشن است اما اگر فرد برای شما غریبه است یا آشنایی مختصری دارید به نظر من این هنر و علاقه شما را نسبت به مخاطب‌تان هویدا می‌کند که در مورد علایق او از دیگران پرسش کرده تا بهترین انتخاب را کنید.

محصولات زنانه
محصولات مردانه

به چه مناسبتی؟

شما باید کاملا متناسب با مناسبت‌ها هدیه تهیه کنید. بی معنی است که در روز مادر برای مادرتان کیف لوازم یدکی و در روز پدر به پدرتان کت دامن هدیه دهید. بنابراین هدیه متناسب بازخورد عاطفی قوی تر و شدیدتری در پی دارد که برعکس آن نیز صادق است.

هدیه برای سالگرد ازدواج می‌تواند یک گردنبند قلب ساده نشان از عشق و علاقه شما نسبت به همسرتان باشد.

به چه قیمتی؟

بالاتر هم گفته شد قیمت هدیه آن‌چنان اهمیت در ماهیت خود هدیه ندارد. ببینید مخاطب شما کیست و در قلب شما جایگاهش چیست؟ اگر مخاطب شما معشوق شماست٬ پس می‌تواند یکی از هدایای فراموش نشدنی معشوق شما جز طلا باشد؟

ما در گالری کاکامی برای همین موضوع به شما کمک می‌کنیم.
از خرید هدیه شیرین و مطمئن خود لذت ببرید و ما را سهیم خوشحالی‌ خود بدانید:)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *