راهنمای سایز مصنوعات طلا

سایزبندی انگشتر، دستبند، گردنبند و … در مصنوعات طلا برای خرید اینترنتی و حتی خرید هایی که در محل گالری انجام می پذیرد یک امر اجتناب ناپذیر است، بنابراین این مقاله را تا انتها بخوانید تا با راهنمای سایز مصنوعات طلا آشنا شوید.

راهنمای سایز برای تمامی افراد اعم از مرد و زن و کودک ، نوجوان و جوان و … قابل اندازه گیری است.

راهنمای سایز انگشتر

معمولا اندازه گیری سایز انگشتر توسط حلقه های شماره گذاری شده انجام می پذیرد که این وسیله قاعدتا در خانه ها یافت نمی شود بنابراین ما به شما راه حل ساده ای را پیشنهاد می کنیم

انگشترها معمولا سایزهای بین ۵۰ تا ۶۵ دارند و خانم ها و آقایان برای هر انگشت خود یک شماره سایز دارند که برای اندازه گیری بدون وسایل مربوطه، می توان از طریق یک تکه نخ این کار را به شکلی آسان انجام داد

ابتدا تکه نخ را به دور انگشتی که می خواهید انگشتر را برای آن سایز بندی کنید گره می زنید و سپس محل گره را با قیچی بریده و تکه بریده شده را با خط کش اندازه گیری نمایید و با استفاده از جدول ذیل سایز انگشتر خود را پیدا کنید.

راهنمای سایز انگشتر

راهنمای سایز گردنبند

راهنمای سایز گردنبند در واقع مشاهده جانمایی گردنبند روی تن می باشد که طبق تصویر ذیل می توانید محل جای گیری گردنبند را بر روی بدن مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که امروزه کارهای فانتزی و اسپورت سایز ۴۰ سانتی متر دارند و کارهایی که به عنوان چوکر شناخته می شوند نیز بین ۳۰ تا ۳۵ سانتی متر می باشند.

راهنمای سایز گردنبند

راهنمای سایز دستبند

برای اندازه گیری سایز دستبند کار بسیار راحت است، برای اینکار شما فقط به یک متر نیاز دارید تا دور مچ خودتان را با آن اندازه بگیرید و بعد با اعداد داخل جدول ذیل مقایسه کنید تا سایز دستبندتان را بیابید.

راهنمای سایز پابند را می توان مانند دستبند انجام داد.

راهنمای سایز دستبند

چنانچه در سایزبندی هرگونه سوالی داشتید می توانید از طریق ایمیل پشتیبانی:

info@kakami.ir

یا از طریق تماس با ما سوالات و ابهامات خود را با ما در میان بگذارید.

گالری طلا کاکامی متعهد می شود چنانچه در سایزبندی کالای ارسالی برای سایز شما مناسب نبود آن را تعویض نماید البته اگر قبل از پایان یافتن مهلت ۲۴ ساعته پس از خرید این مورد را به تیم پشتیبانی خرید اطلاع دهید.

1 دیدگاه برای “راهنمای سایز مصنوعات طلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *